IKROPKA - Pracownicy

CUSTOM PUBLISHING GAZETA FIRMOWA MAGAZYN FIRMOWY GAZETA ZEWNĘTRZNA GAZETA WEWNĘTRZNA BIULETYN WEWNĘTRZNY
PRACOWNICY

Pracownicy

Mariola Piotrowska – koordynacja projektów

kontakt:mariola@ikropka.com

tel. 501 141 011

Chodzący paradoks. Ma samochód, a jeździ na rowerze. Lubi wiedzieć co w trawie piszczy i zdrowo się odżywiać. Azjatycka siła, amerykańska swoboda, pochodzenie z Wiślicy. Starożytni wymyślili koło, Mariolka wymyśliła IKROPKĘ.

Robert Czekaj – koordynacja projektów

kontakt: robert@ikropka.com

tel. 501 141 411

Filar IKROPKI. W dorobku oprócz doświadczenia zawodowego w dziedzinie dziennikarstwa i reklamy posiada także osiągnięcia w amatorskich rozgrywkach tenisa oraz sadzeniu tui. W firmie odpowiada za finanse, dlatego ma ona tak dobrą opinię u swoich klientów oraz podwykonawców. Jako nieliczny Krakus uważa, że w Warszawie można znaleźć coś więcej...

Radosław Suma – obsługa klienta

kontakt: radek@ikropka.com

tel. 508 123 453

Nazwisko zobowiązuje. Suma dodaje… nowych klientów. A jeśli samego Radka poddamy operacji matematycznej to możemy go przykładowo doliczyć do trzyosobowego zbioru udziałowców i kropki. Co poza tym? Tubalny głos. Soczysty żart. Ma psa. Dużo gra.

Maciek Kozłowski – koordynacja projektów

kontakt: maciek@ikropka.com

tel. 516 064 803

Piśmienny. Do szkół uczęszczał w Andrychowie (liceum) i Wrocławiu (uniwersytet). Reszty nauczył się administrując iKrakow.com, redagując Karnet oraz… gazety IKROPKI. Nie zapomina o własnych inicjatywach (www.tapczan.info, www.myspace.com/10000szelek). Biegle obsługuje ekspres do kawy.

Mieszko Bury – obsługa klienta

kontakt: mieszko@ikropka.com

tel. 506 535 646

Świeży umysł, młody duch i najmłodszy lekkoduch składu i kropki. Podobno wielki człowiek od małych zadań, a czasami odwrotnie! Po prostu Champion i Nadzieja Działu Obsługi Klienta.

Łukasz Lembas – public relations

kontakt: lukasz@ikropka.com

tel. 512 259 209

Miły, młody człowiek z burzą na głowie. Format niewielki, ale tworzywo nienaganne. Wielbiciel rozbójnika Rumcajsa, pielęgnujący kontakty IKROPKI z otoczeniem. Dumny właściciel lekkiego pióra i ciężkiej gitary basowej. Domorosły radiowiec i trampkofil.